Pytania i odpowiedzi


1.    Dla kogo przeznaczony jest ten produkt?

Dla mężczyzn którzy zbyt szybko osiągają orgazm. Dla mężczyzn którzy mają przedwczesny wytrysk.  Skuteczność mikstury  „Mały-Smok”  została już potwierdzona  przez wiele pokoleń.  Środek ten znany był dotychczas tylko w Azji, gdzie wykorzystywany był do ułatwiania kontroli nad orgazmem. To najskuteczniejszy obecnie ,naturalny sposób na  przedwczesny wytrysk!

2.    Jak działa Mały Smok? Czy dzięki niemu zapanuję nad swym wytryskiem?

Nasz produkt składa się z mieszanki naturalnych składników ziołowych. Nie ma w nim żadnych środków chemicznych,  mogących  trwale ingerować w ludzki organizm. Poprzez odpowiedni dobór składników, mieszanka oddziaływuje  bezpośrednio na  zakończenia nerwowe znajdujące się w męskim członku, sprawiając , iż seks staje się udany.

3.     Skąd taka nazwa?

Nazwa  produktu jest luźnym nawiązaniem do jego bardzo dużej mocy oraz niezwykle małych rozmiarów.  W wielu krajach „Mały-Smok” występuje pod innymi nazwami, jak choćby „China Brush” czy „Tina China”. W Azji, skąd pochodzi, produkowany jest jako „Suifan’s  Kwang Tze Solution”-od nazwiska autora formuły, doktora  Sui Fan.

4.    Czym różni się ten produkt od wielu innych dostępnych na rynku?
Tak naprawdę, „Mały Smok” nie powinien być porównywany z istniejącymi na rynku środkami,  które mają w założeniu likwidować przedwczesny wytrysk. Nasz produkt jest w 100% naturalny i pierwotnie nie był przeznaczony do sprzedaży. Mikstura w nim zawarta była pilnie strzeżoną tajemnicą w wielu azjatyckich rodzinach.  Jej skuteczność  potwierdzana jest  przez kolejne pokolenia, a początki używania datowane są na wczesne lata „20” ubiegłego wieku.

5.    Czy mam  przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk to dość szerokie pojęcie. Najczęściej uważa się , że jest to wytrysk który następuje w ciągu pierwszych 2 minut po rozpoczęciu stosunku płciowego. Tak naprawdę jednak o problemie można mówić,  gdy zbyt często osiągamy przed kobietą. Ilość minut nie jest tu najważniejsza. Dużo istotniejsze jest  to,  aby mężczyzna mógł osiągnąć orgazm w dowolnym momencie, pod warunkiem, iż udało mu się zaspokoić wcześniej partnerkę. Wielu mężczyzn próbuje też ćwiczyć mięśnie kegla-wiemy jednak z rozmów z naszymi klientami, że dla większości z nich ta  metoda nie działa. Mały Smok spisuje się  najlepiej.

6.    Jak długo lubią  robić „to”  kobiety?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.  Najczęściej uważa się, iż kobieta potrzebuje średnio co najmniej 4 minut.  Przedwczesny wytrysk może być bardzo dużym problem w relacjach damsko-męskich. Kobieta nie czuje się w takiej sytuacji  zaspokojona, a mężczyzna czuje że zawiódł.

7.    Jak używać  „Małego Smoka”?

Pomimo małych rozmiarów, nasz produkt posiada ogromną moc. Dlatego też, wystarczy nanieść niewielką ilość zawartej w nim substancji na członka(wystarczy żołądź) i odczekać od 10 do 30 minut. W nałożeniu substancji pomaga specjalny pędzelek, dostępny w opakowaniu produktu.  W chwili gdy środek zacznie działać, poczujesz ciepło w miejscu jego nałożenia. Po około 10 minutach od nałożenia żołądź można umyć. Jeśli partnerom nie przeszkadza  charakterystyczny zapach produktu,  to jego zmycie nie jest konieczne. Działanie produktu będzie odczuwalne przez  1-3 godziny. Nie należy stosować zbyt dużych dawek,  aby nie wywołać podrażnienia! Jeśli uczucie gorąca będzie zbyt intensywne, to przy następnym użyciu należy zastosować mniejszą ilość substancji. Ustalenie odpowiedniej dla siebie dawki oraz znalezienie obszarów  które najlepiej nadają się do nałożenia substancji,  wymaga  kilku prób.

8.    Na ile starczy mi jedna buteleczka?

Ze względu na to,  iż wystarczy jedno muśnięcie pędzelkiem aby wywołać pożądany efekt, zawartość buteleczki starcza na 20-30 stosunków płciowych.

9.    Ile trwa  wysyłka produktu i czy jest dyskretna?

Nasz produkt wysyłamy natychmiast po otrzymaniu zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia. Przesyłka wysyłana jest trybem poleconym, co gwarantuje jej szybkie dostarczenie, bezpośrednio do rąk adresata. Koperta nie posiada żadnych oznaczeń i opisów. Możliwa jest też wysyłka za pomocą Paczkomatów – 100% dyskrecji!

10.    Czy to prawda że dajecie gwarancje na ten produkt?
Tak-jesteśmy tak pewni  skuteczności naszego produktu,  iż dajemy na niego gwarancję. Dokonując u nas zakupu masz 27 dni na zwrot zakupionego towaru.  Jeśli uznasz,  że nasz produkt w żaden sposób nie poprawił twojej kondycji  łóżkowej, to zwrócimy Ci jego  równowartość, pomniejszoną o kwotę wynikającą z czasu użytkowania produktu(cena /27). W takim wypadku odsyłasz nam produkt, a my zwracamy Ci odpowiednią sumę pieniędzy.

przedwczesny_wytrysk_udany_seks